YapbiBid’in belirlediği değerler; müşteri odaklı, dürüst ve şeffaf, yenilikçi, yaratıcı, takım çalışmasına inanan, çalışanlarını sürekli geliştiren, çevreye ve topluma duyarlı, dinamik, değerlerine, çevreye ve topluma saygı bilinci içerisinde ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. YapbiBid’in sosyal sorumluluk anlayışı da bu amaçlar doğrultusundadır.

Sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirirken içinde bulunduğu toplumun sorunlarından yola çıkan YapbiBid, çevresel ve sosyal sorunları faaliyetlerinin bir parçası haline getirerek, sorumlu olduğu topluma karşı etik ve sorumlu davranarak bu yönde kararlar alır, projeler geliştirir ve uygular. Sosyal sorumluluğa odaklanmayı bir kurum kültürü olarak benimseyen ve kurulduğu ilk günden itibaren birçok sosyal sorumluluk projesine imza atmayı amaçlayan YapbiBid kısa zamanda Türkiye’de sosyal sorumluluk konusunda adını sıkça geçirmeyi hedeflemektedir.

YapbiBid; sosyal sorumluluk projelerine kullanıcıların satın aldıkları ürünleri ihtiyaç sahiplerine gönderebileceği bir sistemle giriş yapmıştır.

Sosyal sorumluluk bilinci yerinde olan her birey düşünülerek gönderi yapılabilmesi amacıyla çocuklara, yaşlılara ve hayvanlara yönelik hizmet veren ihtiyaç sahibi kurum ve kuruluşlar seçilmiştir.

Yapılan gönderiler karşılığında alınan belgelere “Gönderiler” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Not: Toplanan gönderiler 2 (iki) ayda bir toplu olarak kurumlara iletilir.