YapbiBid; fiyatların pahalı olmasından dolayı ulaşılması daha zor olan taşınır ve taşınmaz olan ürünlerin, piyasa fiyatlarına oranla %90 veya %95 indirimli olarak satın alınabilmesi için kurulmuş eğlenceli bir sabit fiyatlı ihale sistemidir.

Bildiğimiz alışveriş sitesi üyeliğinin devamında, ihalelere katılım için gerekli krediyi sahip olmanız ise tamamen bir sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde şekillendirildi. Herhangi bir kredi paketi sahibi olmak için kadın, çocuk veya hayvan dernekleri yararına satılan ürünlerden en az birini satın almanız gerekiyor. Satın alacağınız ürün detaylarına baktığınızda ise, hangi sosyal yardım kuruluşuna nasıl bir yardımda bulunduğunuzun bilgisine ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız ürüne ait kredi paketinin, hiçbir ekstra ücret ödenmeksizin hesabınıza tanımlanmasından sonra, sahip olduğunuz kredileriniz ile fiyatları asla değişmeyen ihalelere katılabilirsiniz.

 

DEĞERLERİMİZ

  • Saygı ve Bağlılık çerçevesinde, markanızı markamız gibi sahipleniriz.
  • “Biz” olma bilinciyle;tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.
  • Yaratıcılığımız, tek sermayemiz. Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak üzere, yeni fikirler geliştirir; bu fikirleri hayata geçirmek için harekete geçeriz.
  • Liderlik, çalışma felsemiz. Doğruluğuna inandığımız “YapbiBid” sistemini her şekilde savunur; sosyal bilincimiz doğrultusunda, hayata geçirmek için sürekli modeller üretiriz.

 

MİSYONUMUZ

YapbiBid çatısı altında bir araya gelen her müşteri ve tedarikçimizin ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, tüm taraflar için her zaman karlılığı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmayı hedefliyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Toplumsal sorumluluk bilinci ile Türkiye’yi ileriye götürecek, bireysel ve ticari faaliyetleri aynı çatı altında toplayacak bir yapının mimarı olmak.